Event waar 50% van de winst naar boven de wolken gaat
Evenementen
Bedrijven Mannen Scholieren Senioren Sportliefhebbers Studenten Vrouwen
25-49
Geld Producten
1000-10000
11-50
Jaarlijks
1-5 Jaar
10000+
Internationaal
Billboards Bladen Internet Social media
Nee
Ja
Ja

Beste sponsor, sympathisant, autoliefhebber.
Na een fantastische editie ‘Petrolbrothers Chapter 3’ te Wielsbeke, konden wij als Petrolbrothers vzw een mooie cheque uitreiken van 3000€ aan vzw Boven de Wolken.
Deze organisatie mocht (na het wegvallen van hun subsidies) al voor het 2de jaar op rij op onze steun rekenen.
Het verlies van een kind is een harde noot om te kraken, het fotograferen van het laatste tastbare moment is de troost die Boven de Wolken bied aan vele gezinnen.
Omdat het verlies van een kind dichterbij ligt dan men vanuit gaat, sloegen wij met vzw Petrolbrothers de handen in elkaar om 50% van onze omzet te schenken aan ons goede doel.
Een mooie opkomst van honderden young- en oldtimers en gulle sponsors doet ons steeds onze grenzen verleggen om meer te willen doen.
In 2024 willen we graag met jullie hulp als sponsors, een stapje guller en groter worden.
Na 3 jaar ons 1-daags event te organiseren, gaan we komende editie voor een meerdaags event.
Het ganse weekend willen wij graag onze internationale autoliefhebbers een topeditie aanbieden. Alsook de buurtbewoners van de gemeente Wielsbeke.
Op zaterdagavond starten we het event met een bbq, gevolgd door een after-party die in de handen licht van niemand minder dan dj Jeroen Visser! (Tomorrowland,Moose Bar, Schlager Festival…)
En word afgesloten met een optreden van De Gebroeders Co’.
Dit alles kunnen we alleen maar bereiken dankzij jullie warme hart voor het goede doel!🫶
Kunnen we op jullie steun rekenen en zien we jullie op ‘Petrolbrothers Chapter 4’?